SAMSUNG UD55C

En az uğraşla mesajınızı Tam Yüksek Çözünürlükle iletin

En az uğraşla mesajınızı Tam Yüksek Çözünürlükle iletin

Tüm ekranlarda rengin tek biçimliliğiyle izleyenleri büyüleyin

 
Samsung UDC-B Serisi ekranlarla birden fazla ekranda mesajlarınızı hep doğru renkte iletin. Ekranlara manuel kalibrasyona ihtiyaç duymadan ve görüntüde bozulma olmadan doğru görüntü sağlayan çok ince bir fabrika renk kalibrasyon işlemi uygulanır. Beyaz dengesi ve renk farkı dengelemesi için geliştirilmiş fabrika renk ayarı, ekranların renk sıcaklığı eşlemesiyle tek biçimli renkte görüntü sunmasını sağlar.
Sadece 5,5 mm'lik (0,22 inç) çok dar çerçevelere sahip UDC-B Serisi ekranlar en az uğraşla izleyenlerin mesajlarınızı almasını sağlayarak canlı dijital görüntüler ve mesajlar için kusursuza yakın bir görüntüleme deneyimi yaratır. Ekranların ince derinliği video wallun çeşitli ortamlara kolayca uyarlanmasını sağlar. Ekranlarda aynı zamanda gelişmiş okunaklılık için ışığın dağılmasını ve göz kamaştırmasını azaltan yüzde 11'lik bir bulanıklık seviyesine sahip göz kamaşmasını önleyici bir panel bulunur. Samsung'un doğrudan LED (d-LED) BLU (arka ışık ünitesi) teknolojisine sahip 450 cd'lik bir parlaklıkta yansıtılan parlak görüntüler içine çeken kalitesiyle izleyenlerinizin dikkatini çeker.

 

7 gün 24 saat çok net mesajlar görüntüleyin

UDC-B Serisi ekranlarda bulunan D-LED teknolojisi mesajlarınızı canlı ve tek biçimli renk çözünürlüğüyle parlak görüntü kalitesinde iletmekle kalmaz, aynı zamanda enerji maliyetlerinizi de azaltır. Geleneksel soğuk katot floresan lamba (CCFL) LFD'leri ile karşılaştırıldığında ortalama olarak daha az güç tüketen d-LED ekranlar daha az ısı üretir ve bu özellikleriyle etrafa daha rahat uyarlanır. UDC-B Serisi ekranlar aynı zamanda sıradışı şekilde sağlamdır ve 7 / 24 çalışacak şekilde tasarlanmıştır. 3 yıllık standart garantisiyle video wallunuzu Samsung tarafından desteklendiğini bilerek güvenli şekilde çalıştırın.

Sipariş Ver


:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.