Crea Sign Digital Signage

CreaSign ile görsellerinizi, videolarınızı, haberlerinizi ve hedef kitlenize ulaştırmak istediğiniz tüm içeriklerinizi dünyanın herhangi bir yerine internet yoluyla eş zamanlı olarak iletebilen ve tüm ekran çözünürlükleri ile uyumlu olarak çalışabilen gelişmiş bir digital signage (Dijital bilgi ekranı) yazılımıdır.

Crea Sign içeriği %100 Türkçe olup kullanımı basit ve aynı zamanda etkili ve kararlı bir içerik yayın aracıdır. Crea Sign kullanıcı dostu bir içerik yönetim sistemi olduğundan ürün tanıtımı, reklam, kampanya, haber ve firmanıza ait kurumsal tv sistemizi oluşturmak sadece dakikalarınızı alır.

Crea Sign IP tabanlı bir altyapıya sahip olduğu için, hazırladığınız tasarımlar internetin olduğu her noktaya anında ulaşır. Görsel içeriğinizi isterseniz sunucunuzda isterseniz de kişisel bilgisayarınızda hazırlayabilir ve istediğiniz anda yayına alabilirsiniz. Crea Sign’ ın çalışacağı sunucu, ekran sayısı ve ölçeğine göre şekilleniyor. Sistem kaynaklarını tüketmekte son derece cimri olan yazılım, orta ölçekli bir yayın sistemini idare edebilmek için sadece başlangıç seviyesinde bir bilgisayara ihtiyaç duyuyor.