Özellikle alışveriş merkezlerinde bulunan restoran ve fast food hizmeti veren firmaların en çok kullandıkları tanıtım sistemidir. Geleneksel yöntemlerle oluşturulan menü boardların etkisi Videowall menü board lara göre daha azdır bunun en büyük sebeplerinden birisi videowall menü boardların tamamen hareketli içerikte ve görsel olarak çok daha etkileyici olmasından kaynaklıdır.

1×2, 1X3, 1X4, 1X5, 1X6 başta olmak üzere daha özel boyutlardaki Dijital Menuboard seçenekleriyle tanışmak için hemen bizi arayın.

 

Yatay ve Dikey Norm Seçenekleri

Geleneksel Menü Board sistemlerinin dijital ekranlarla değiştirilmesi ile başlayan bu süreçte ,ekran ve matris oluşturma seçenekleri de gün geçtikçe değişmektedir. Restoranların belirli alanlarına konumlandırılan menu board lar genellikle yatay olarak konumlandırılır fakat son dönemlerde dikey konumlandırma seçenekleri de artış göstermiştir.

Bu ekranlar üzerinden yayınlanan içerikler, ekranların yüksek parlaklıkta olması ve ekranların birleşim noktasındaki çerçeve kalınlıklarının ince olması sebebi ile özel hazırlanmış video kurguları, görsel içerikler etkileyici şekilde gösterilebilmektedir.